Офіційний курс підвищення кваліфікації

Тема тренінгу:

Цифрова компетентність. Соціальні мережі як інструмент сучасного навчання

Мета тренінгу: ознайомити учасників з інформаційною безпекою введення власних соціальних сторінок; звернути увагу учасників на важливість розуміння ’власної’ та ’професійної’ соціальної сторінки.

Зміст тренінгу: Сьогодні більшість вчителів мають сторінки в різних соціальних мережах, вони зручні і для спілкування, і для проведення онлайн уроків, і для пошуку освітніх заходів тощо. Але, в останні роки, збільшились конфліктні ситуації пов’язані саме із соціальними сторінками. На вебінарі ми розглянемо на які моменти фото, коментарі, групи тощо необхідно звернути увагу при створенні та введенні власної / професійної сторінки.

Цільова аудиторія: навчальний курс розроблений для адміністрації закладів освіти, вчителів, спеціалістів психологічної служби, батьків та учнів.

Програма: Підвищення кваліфікації

Сокол Ірина - спікер - online вебінари та конференції.
Спікер:
Сокол Ірина
Доцент, к.пед.н., доцент Центру інноваційних освітніх технологій Національного університету ’Львівська політехніка’
on-line
Доступно
Цифрова компетентність. Соціальні мережі як інструмент сучасного навчання - примірник сертифікату. Online вебінари та конференції.
Кількість годин в сертифікаті:

6 годин/0.2 ЄКТС - 100 грн

15 годин/0.5 ЄКТС - 200 грн

30 годин/1 ЄКТС - 350 грн

Документи від iteacher.com.ua (сертифікати, програми, тощо), як суб’єкта підвищення кваліфікації, можуть бути зараховані у підвищення кваліфікації, оскільки вони повністю відповідають вимогам пункту 13 Порядку підвищення кваліфікації педагогічних та науково-педагогічних працівників, що затверджений постановою Кабінету Міністрів України №800 від 21.08.2019 р., і набув чинності 03 вересня 2019 року.
Реєстр сертифікатів. Перевірка виданих документів

Сокол Ірина - спікер - online вебінари та конференції.
Спікер:
Сокол Ірина
Доцент, к.пед.н., доцент Центру інноваційних освітніх технологій Національного університету ’Львівська політехніка’
Взяти участь