Офіційний курс підвищення кваліфікації

Тема тренінгу:

Cтворення середовища продуктивного навчання. Мотивація колективу

Мета тренінгу: ознайомити педагогів з інструментами створення середовища продуктивного навчання в умовах дистанційного та змішаного навчання

Зміст тренінгу: Дистанційне навчання стало неабияким викликом для багатьох систем освіти. Отриманий досвід важливо трансформувати в можливості побудови якісніших, ефективніших середовищ навчання. Розглянемо засади та ключові характеристики середовища продуктивного навчання та інструменти його організації в цифровому форматі

Цільова аудиторія: навчальний курс розроблений для адміністрації закладів освіти, вчителів, спеціалістів психологічної служби, батьків та учнів.

Програма: Підвищення кваліфікації

Пасічник Оксана - спікер - online вебінари та конференції.
Спікер:
Пасічник Оксана
вчителька інформатики ліцею ’Сихівський’ Львівської міської ради
on-line
Доступно
Cтворення середовища продуктивного навчання. Мотивація колективу - примірник сертифікату. Online вебінари та конференції.
Кількість годин в сертифікаті:

6 годин/0.2 ЄКТС - 100 грн

15 годин/0.5 ЄКТС - 200 грн

30 годин/1 ЄКТС - 350 грн

Документи від iteacher.com.ua (сертифікати, програми, тощо), як суб’єкта підвищення кваліфікації, можуть бути зараховані у підвищення кваліфікації, оскільки вони повністю відповідають вимогам пункту 13 Порядку підвищення кваліфікації педагогічних та науково-педагогічних працівників, що затверджений постановою Кабінету Міністрів України №800 від 21.08.2019 р., і набув чинності 03 вересня 2019 року.
Реєстр сертифікатів. Перевірка виданих документів

Пасічник Оксана - спікер - online вебінари та конференції.
Спікер:
Пасічник Оксана
вчителька інформатики ліцею ’Сихівський’ Львівської міської ради
Взяти участь