Офіційний курс підвищення кваліфікації

Тема тренінгу:

Ефектність та ефективність. Сучасний вчитель та вихователь НУШ

Мета тренінгу: Вказати слухачам на необхідність зміщення вектору у роботі на уроці з вчителя як транслятора інформації та учня як пасивного сприймача у бік партнерської співпраці беручи до уваги цілком новий тип учня, з яким має справу вчитель, способи залучення учнів до різних типів роботи, у тому числі до підготовки та проведення занять, при цьому акцентуючи увагу на ергономічності роботи педагога; ознайомити слухачів із одним із нових трендів сучасної педагогіки - поняттям ’лінивого вчителя’; запропонувати прийоми підвищення ефективності роботи вчителя, які не вимагають додаткових затрат часу та енергії.

Зміст тренінгу: Сучасна школа зіткнулася із рядом викликів, які вимагають серйозного перегляду ролей учня та вчителя як учасників освітнього процесу. Нова онлайн-реальність, збільшення розважального контенту в оточенні дітей та підлітків змушує вчителя шукати інших підходів до зацікавлення учнів навчанням, що, у свою чергу, є часто надто часо- та енергозатратним. У ході програми обговорюються способи ведення освітнього процесу таким чином, аби учень був максимально залученим у хід навчання, а вчитель при цьому не витрачав зайвих зусиль. ’Працюй мудріше, а не більше’ - одне з основних гасел сучасного вчителя.

Цільова аудиторія: навчальний курс розроблений для адміністрації закладів освіти, вчителів, спеціалістів психологічної служби, батьків та учнів.

Програма: Підвищення кваліфікації

Лобас Наталія - спікер - online вебінари та конференції.
Спікер:
Лобас Наталія
Кандидат філ. наук, викладач польської мови ТНПУ ім. В.Гнатюка, автор підручників з польської мови, керівник ЦПМіК ’MojaPolskа’
on-line
Доступно
Ефектність та ефективність. Сучасний вчитель та вихователь НУШ - примірник сертифікату. Online вебінари та конференції.
Кількість годин в сертифікаті:

6 годин/0.2 ЄКТС - 100 грн

15 годин/0.5 ЄКТС - 200 грн

30 годин/1 ЄКТС - 350 грн

Документи від iteacher.com.ua (сертифікати, програми, тощо), як суб’єкта підвищення кваліфікації, можуть бути зараховані у підвищення кваліфікації, оскільки вони повністю відповідають вимогам пункту 13 Порядку підвищення кваліфікації педагогічних та науково-педагогічних працівників, що затверджений постановою Кабінету Міністрів України №800 від 21.08.2019 р., і набув чинності 03 вересня 2019 року.
Реєстр сертифікатів. Перевірка виданих документів

Лобас Наталія - спікер - online вебінари та конференції.
Спікер:
Лобас Наталія
Кандидат філ. наук, викладач польської мови ТНПУ ім. В.Гнатюка, автор підручників з польської мови, керівник ЦПМіК ’MojaPolskа’
Взяти участь