Офіційний курс підвищення кваліфікації

Тема тренінгу:

Географічна освіта новітнього часу: інтеграція, трансдисциплінарність, STEM-потенціал, збалансованість

Мета тренінгу: Ознайомити освітян з сучасним розвитком географічної освіти та трансдисциплінарним потенціалом географії в школі. Демонстрація ключовим механізмів поєднання географії з STEM та парадигмою sustainable development.

Зміст тренінгу: Лекторій висвітлюватиме сучасні проблеми географічної освіти новітнього часу. Зокрема: - надасть можливість для структурування варіативного складу інтеграцій географії з предметними полями; - розкриє трансдисциплінарний потенціал предмету географія з науковими напрямами; - механізми переходу вчителя географії до включення STEM у свій предмет; - механізми переходу вчителя географії до біології, фізики, хімії; - умови та принципи формування комплексної природничої інтеграції біологія географія фізика хімія на основі географічного простору та часу; - реалізовані кейси комплексної природничої інтеграції; - проєктна методика навчання та її розвиток в методику проєктних днів; - географічна освіта в парадигмі збалансованого сталого розвитку та кейси реалізації; - предмет географія в поєднанні з матеріалами ’Зелений пакет’; - шкільна біогеографія.

Цільова аудиторія: навчальний курс розроблений для адміністрації закладів освіти, вчителів, спеціалістів психологічної служби, батьків та учнів.

Програма: Підвищення кваліфікації

Британський Петро - спікер - online вебінари та конференції.
Спікер:
Британський Петро
ТОП-50 Global teacher Prize Ukraine 2021, аспірант Інституту педагогіки НАПН України, вчитель географії, біології, STEM-курсу
on-line
Доступно
Географічна освіта новітнього часу: інтеграція, трансдисциплінарність, STEM-потенціал, збалансованість - примірник сертифікату. Online вебінари та конференції.
Кількість годин в сертифікаті:

6 годин/0.2 ЄКТС - 100 грн

15 годин/0.5 ЄКТС - 200 грн

30 годин/1 ЄКТС - 350 грн

Документи від iteacher.com.ua (сертифікати, програми, тощо), як суб’єкта підвищення кваліфікації, можуть бути зараховані у підвищення кваліфікації, оскільки вони повністю відповідають вимогам пункту 13 Порядку підвищення кваліфікації педагогічних та науково-педагогічних працівників, що затверджений постановою Кабінету Міністрів України №800 від 21.08.2019 р., і набув чинності 03 вересня 2019 року.
Реєстр сертифікатів. Перевірка виданих документів

Британський Петро - спікер - online вебінари та конференції.
Спікер:
Британський Петро
ТОП-50 Global teacher Prize Ukraine 2021, аспірант Інституту педагогіки НАПН України, вчитель географії, біології, STEM-курсу
Взяти участь