Офіційний курс підвищення кваліфікації

Тема тренінгу:

Групове та командне навчання у початкових класах. Впровадження проєкту ’Дамо дітям рухатись’

Мета тренінгу: ознайомити педагогів із проєктом ’Дамо дітям рухатись’ та використанням парт-конторок, груповою та командною роботою в початкових класах

Зміст тренінгу: Сучасні учні багато часу проводять сидячи в ґаджетах, звідси проблеми з поставою, хвороби. Аби уникнути цього, а також розвинути в дітей навики командної роботи, я працюю за проєктом ’Дамо дітям рухатись’. Про переваги та недоліки впровадження проєкту, методи групової роботи поговоримо на зустрічі

Цільова аудиторія: навчальний курс розроблений для адміністрації закладів освіти, вчителів, спеціалістів психологічної служби, батьків та учнів.

Програма: Підвищення кваліфікації

Яйко Наталія - спікер - online вебінари та конференції.
Спікер:
Яйко Наталія
вчителька, консультантка ЦПРПП м. Львова , засновниця простору для розвитку ’Вчительські закамарки’
on-line
Доступно
Групове та командне навчання у початкових класах. Впровадження проєкту ’Дамо дітям рухатись’ - примірник сертифікату. Online вебінари та конференції.
Кількість годин в сертифікаті:

6 годин/0.2 ЄКТС - 100 грн

15 годин/0.5 ЄКТС - 200 грн

30 годин/1 ЄКТС - 350 грн

Документи від iteacher.com.ua (сертифікати, програми, тощо), як суб’єкта підвищення кваліфікації, можуть бути зараховані у підвищення кваліфікації, оскільки вони повністю відповідають вимогам пункту 13 Порядку підвищення кваліфікації педагогічних та науково-педагогічних працівників, що затверджений постановою Кабінету Міністрів України №800 від 21.08.2019 р., і набув чинності 03 вересня 2019 року.
Реєстр сертифікатів. Перевірка виданих документів

Яйко Наталія - спікер - online вебінари та конференції.
Спікер:
Яйко Наталія
вчителька, консультантка ЦПРПП м. Львова , засновниця простору для розвитку ’Вчительські закамарки’
Взяти участь