Офіційний курс підвищення кваліфікації

Тема тренінгу:

Ігрові технології та онлайн-сервіси на уроках іноземної мови. НУШ

Мета тренінгу: Ознайомити педагогів з практичними кейсами проведення уроків іноземної мови в класах НУШ: ігровими технологіями та онлайн-сервісами, навчити обирати найкращу платформу для конкретного виду діяльності

Зміст тренінгу: Існує безліч форм та методів роботи. Кожному вчителеві варто обирати саме ті, які будуть ефективними в кожному конкретному класі. Робота в класах нової української школи має свою специфіку. Тож не можна заходити сюди з тими методами, які не працюватимуть. Під час тренінгу поговоримо про практичні кейси використання ігрових технологій і онлайн-сервісів, які стануть в нагоді вчителям НУШ

Цільова аудиторія: навчальний курс розроблений для адміністрації закладів освіти, вчителів, спеціалістів психологічної служби, батьків та учнів.

Програма: Підвищення кваліфікації

Коропецька Ірина - спікер - online вебінари та конференції.
Спікер:
Коропецька Ірина
Вчителька іспанської мови, співорганізаторка ГО ’Гільдія вчителів’, активна освітянка, помічник депутата ЛМР
on-line
Доступно
Ігрові технології та онлайн-сервіси на уроках іноземної мови. НУШ - примірник сертифікату. Online вебінари та конференції.
Кількість годин в сертифікаті:

6 годин/0.2 ЄКТС - 100 грн

15 годин/0.5 ЄКТС - 200 грн

30 годин/1 ЄКТС - 350 грн

Документи від iteacher.com.ua (сертифікати, програми, тощо), як суб’єкта підвищення кваліфікації, можуть бути зараховані у підвищення кваліфікації, оскільки вони повністю відповідають вимогам пункту 13 Порядку підвищення кваліфікації педагогічних та науково-педагогічних працівників, що затверджений постановою Кабінету Міністрів України №800 від 21.08.2019 р., і набув чинності 03 вересня 2019 року.
Реєстр сертифікатів. Перевірка виданих документів

Коропецька Ірина - спікер - online вебінари та конференції.
Спікер:
Коропецька Ірина
Вчителька іспанської мови, співорганізаторка ГО ’Гільдія вчителів’, активна освітянка, помічник депутата ЛМР
Взяти участь