Офіційний курс підвищення кваліфікації

Тема тренінгу:

Ігрові технології в інклюзивному навчанні

Мета тренінгу: ознайомити педагогів з ігровими технологіями навчання дітей з особливими освітніми потребами, які сприяють якісному функціонуванню інклюзивного освітнього середовища у закладі освіти.

Зміст тренінгу: Обраний українською державою напрям щодо створення гідних умов навчання дітей з особливими освітніми потребами є кроком до впровадження європейських принципів та стандартів життя. Інклюзивне навчання є одним із основних напрямів реформування системи освіти в багатьох європейських країнах, мета такого навчання напрямлена на реалізацію прав на освіту осіб з особливими освітніми потребами. Саме тому, проблема застосування ігрових технологій навчання дітей з ООП є сьогодні актуальною та своєчасною. На думку, багатьох експертів та практиків із впровадження сучасних підходів навчання - виокремлюються саме ігрові технології, які в свою чергу сприяють створенню сприятливого освітнього середовища для реалізації інклюзивного навчання у закладі освіти.

Цільова аудиторія: навчальний курс розроблений для адміністрації закладів освіти, вчителів, спеціалістів психологічної служби, батьків та учнів.

Програма: Підвищення кваліфікації

Бурлаєнко Тетяна - спікер - online вебінари та конференції.
Спікер:
Бурлаєнко Тетяна
канд.пед.наук,доцент,автор тренінгів з розвитку міжкультурного освітнього середовища в ЗО, експерт з акредитації освітніх програм
on-line
Доступно
Ігрові технології в інклюзивному навчанні - примірник сертифікату. Online вебінари та конференції.
Кількість годин в сертифікаті:

6 годин/0.2 ЄКТС - 100 грн

15 годин/0.5 ЄКТС - 200 грн

30 годин/1 ЄКТС - 350 грн

Документи від iteacher.com.ua (сертифікати, програми, тощо), як суб’єкта підвищення кваліфікації, можуть бути зараховані у підвищення кваліфікації, оскільки вони повністю відповідають вимогам пункту 13 Порядку підвищення кваліфікації педагогічних та науково-педагогічних працівників, що затверджений постановою Кабінету Міністрів України №800 від 21.08.2019 р., і набув чинності 03 вересня 2019 року.
Реєстр сертифікатів. Перевірка виданих документів

Бурлаєнко Тетяна - спікер - online вебінари та конференції.
Спікер:
Бурлаєнко Тетяна
канд.пед.наук,доцент,автор тренінгів з розвитку міжкультурного освітнього середовища в ЗО, експерт з акредитації освітніх програм
Взяти участь