Офіційний курс підвищення кваліфікації

Тема тренінгу:

Інструменти налагодження ефективної комунікаціі вчителів. Корпоративна культура

Мета тренінгу: дослідження поняття «корпоративна культура», основних складових корпоративної культури та її різновидів, практичних прикладів ефективної корпоративної культури, презентація методів і форм роботи щодо формування, виховання та підтримки корпоративної культури, ділових принципів та цінностей, норм поведінки працівників, якими вони мають керуватися при виконанні своїх службових обов’язків.

Зміст тренінгу: Створення організації на принципах автентичності, інтеграції і відкритості має величезне позитивне значення для всього, починаючи від задоволеності роботою, продуктивності, бажання працювати в організації й далі, закінчуючи практичним результатом. Те, наскільки вільно людина проявляє себе на робочому місці, й створює ту магію унікальності, яку неможливо буде відтворити ні в якій іншій організації.

Цільова аудиторія: навчальний курс розроблений для адміністрації закладів освіти, вчителів, спеціалістів психологічної служби, батьків та учнів.

Програма: Підвищення кваліфікації

Смутчак Зінаїда - спікер - online вебінари та конференції.
Спікер:
Смутчак Зінаїда
доктор економічних наук, доцент, завідувачка кафедри менеджменту та економіки Льотної академії НАУ м. Кропивницький
on-line
Доступно
Інструменти налагодження  ефективної комунікаціі  вчителів. Корпоративна культура - примірник сертифікату. Online вебінари та конференції.
Кількість годин в сертифікаті:

6 годин/0.2 ЄКТС - 100 грн

15 годин/0.5 ЄКТС - 200 грн

30 годин/1 ЄКТС - 350 грн

Документи від iteacher.com.ua (сертифікати, програми, тощо), як суб’єкта підвищення кваліфікації, можуть бути зараховані у підвищення кваліфікації, оскільки вони повністю відповідають вимогам пункту 13 Порядку підвищення кваліфікації педагогічних та науково-педагогічних працівників, що затверджений постановою Кабінету Міністрів України №800 від 21.08.2019 р., і набув чинності 03 вересня 2019 року.
Реєстр сертифікатів. Перевірка виданих документів

Смутчак Зінаїда - спікер - online вебінари та конференції.
Спікер:
Смутчак Зінаїда
доктор економічних наук, доцент, завідувачка кафедри менеджменту та економіки Льотної академії НАУ м. Кропивницький
Взяти участь