Офіційний курс підвищення кваліфікації

Тема тренінгу:

Математика у НУШ. Ефективні методики, та навчально-методичне забезпечення

Мета тренінгу: Удосконалення практичних прийомів поєднання традиційних методик з сучасними технологіями в умовах переходу до Нової української школи

Зміст тренінгу: -Компетентнісний потенціал математичної освітньої галузі -Зміст та структура модельних навчальних програм з математики -Підручник НУШ – особливий вид навчальної книги -Шляхи та інструменти наскрізної реалізації діяльнісного навчання -Стратегії навчання математики в 5-6 класах -Організація навчальних математичних досліджень

Цільова аудиторія: навчальний курс розроблений для адміністрації закладів освіти, вчителів, спеціалістів психологічної служби, батьків та учнів.

Програма: Підвищення кваліфікації

Грушко Наталія - спікер - online вебінари та конференції.
Спікер:
Грушко Наталія
Учитель математики та інформатики Заліщицької державної гімназії м.Заліщики Тернопільської області
on-line
Доступно
Математика у НУШ. Ефективні методики, та навчально-методичне забезпечення - примірник сертифікату. Online вебінари та конференції.
Кількість годин в сертифікаті:

6 годин/0.2 ЄКТС - 100 грн

15 годин/0.5 ЄКТС - 200 грн

30 годин/1 ЄКТС - 350 грн

Документи від iteacher.com.ua (сертифікати, програми, тощо), як суб’єкта підвищення кваліфікації, можуть бути зараховані у підвищення кваліфікації, оскільки вони повністю відповідають вимогам пункту 13 Порядку підвищення кваліфікації педагогічних та науково-педагогічних працівників, що затверджений постановою Кабінету Міністрів України №800 від 21.08.2019 р., і набув чинності 03 вересня 2019 року.
Реєстр сертифікатів. Перевірка виданих документів

Грушко Наталія - спікер - online вебінари та конференції.
Спікер:
Грушко Наталія
Учитель математики та інформатики Заліщицької державної гімназії м.Заліщики Тернопільської області
Взяти участь