Офіційний курс підвищення кваліфікації

Тема тренінгу:

Можливості дистанційного уроку. Підвищення мотивації учнів при вивченні німецької мови

Мета тренінгу: Ознайомити педагогів із можливостями дистанційного уроку іноземної мови, методиками для ефективного розвитку комунікативних компетентностей учнів за допомогою різних сервісів

Зміст тренінгу: Однією з навичок майбутнього є комунікація, ми постійно працюємо над тим, щоб якісно розвивати цю компетентність у наших учнів. Особливо, на уроках іноземних мов. Адже теоретичні знання є важливими, проте значно важливішим є практичний аспект. Сучасні діти ефективно навчаються, коли вони занурені, коли їм цікаво. Дистанційне навчання є викликом, який не варто сприймати загрозою. Під час тренінгу поговоримо про цікаві сервіси для вчителів іноземних мов і не тільки

Цільова аудиторія: навчальний курс розроблений для адміністрації закладів освіти, вчителів, спеціалістів психологічної служби, батьків та учнів.

Програма: Підвищення кваліфікації

Тріль Галина - спікер - online вебінари та конференції.
Спікер:
Тріль Галина
Заступниця директора з НВР ліцею №80 м. Львова
on-line
Доступно
Можливості дистанційного уроку. Підвищення мотивації учнів при вивченні німецької мови - примірник сертифікату. Online вебінари та конференції.
Кількість годин в сертифікаті:

6 годин/0.2 ЄКТС - 100 грн

15 годин/0.5 ЄКТС - 200 грн

30 годин/1 ЄКТС - 350 грн

Документи від iteacher.com.ua (сертифікати, програми, тощо), як суб’єкта підвищення кваліфікації, можуть бути зараховані у підвищення кваліфікації, оскільки вони повністю відповідають вимогам пункту 13 Порядку підвищення кваліфікації педагогічних та науково-педагогічних працівників, що затверджений постановою Кабінету Міністрів України №800 від 21.08.2019 р., і набув чинності 03 вересня 2019 року.
Реєстр сертифікатів. Перевірка виданих документів

Тріль Галина - спікер - online вебінари та конференції.
Спікер:
Тріль Галина
Заступниця директора з НВР ліцею №80 м. Львова
Взяти участь