Офіційний курс підвищення кваліфікації

Тема тренінгу:

Навчання в соціальних мережах. Особливості організації та переваги

Мета тренінгу: онайомити педагогів з особливостями використання соціальних мереж в організації навчання та підготовки ЗНО з хімії, розглянути позитивні тенденції та

Зміст тренінгу: Сучасна школа в умовах пандемії шукає нових шляхів підвищення ефективності якості освіти і надання усім учням рівного доступу до навчання. Крім того, навчальні потреби і інтернет-активність сучасних школярів вимагає заміни традиційних підходів на сучасні, наближені до реалій кожного школяра. Саме таким підходм є навчання в соціальних мережах. Розглянемо основні соціальні мережі, що можна ефективно використовувати для досягнення навчальних цілей, особливості і формати їх використання.удосконалювати наввички

Цільова аудиторія: навчальний курс розроблений для адміністрації закладів освіти, вчителів, спеціалістів психологічної служби, батьків та учнів.

Програма: Підвищення кваліфікації

Зима Наталія - спікер - online вебінари та конференції.
Спікер:
Зима Наталія
вчителька хімії Технологічного багатопрофільного ліцею з загальноосвітніми класами м.Хмельницького імені Артема Мазура
on-line
Доступно
Навчання в соціальних мережах. Особливості організації та переваги - примірник сертифікату. Online вебінари та конференції.
Кількість годин в сертифікаті:

6 годин/0.2 ЄКТС - 100 грн

15 годин/0.5 ЄКТС - 200 грн

30 годин/1 ЄКТС - 350 грн

Документи від iteacher.com.ua (сертифікати, програми, тощо), як суб’єкта підвищення кваліфікації, можуть бути зараховані у підвищення кваліфікації, оскільки вони повністю відповідають вимогам пункту 13 Порядку підвищення кваліфікації педагогічних та науково-педагогічних працівників, що затверджений постановою Кабінету Міністрів України №800 від 21.08.2019 р., і набув чинності 03 вересня 2019 року.
Реєстр сертифікатів. Перевірка виданих документів

Зима Наталія - спікер - online вебінари та конференції.
Спікер:
Зима Наталія
вчителька хімії Технологічного багатопрофільного ліцею з загальноосвітніми класами м.Хмельницького імені Артема Мазура
Взяти участь