Офіційний курс підвищення кваліфікації

Тема тренінгу:

Організація та супровід дистанційного навчання за допомогою платформ Google, Microsoft Office 365, ClassDojo

Мета тренінгу: Ознайомити вчителів із платформами та додатками Google, Microsoft Office 365, ClassDojo для організації спільної та командної роботи

Зміст тренінгу: Під час пандемії сучасна освіта зіткнулася із проблемою організації дистанційного навчання. Є велика кількість платформ для його організації, зокрема це Google, Microsoft Office 365, ClassDojo, які є безпечними, безкоштовними і надзвичайно ефективними. Їх розглянемо на тренінгу

Цільова аудиторія: навчальний курс розроблений для адміністрації закладів освіти, вчителів, спеціалістів психологічної служби, батьків та учнів.

Програма: Підвищення кваліфікації

Доскочинська Ольга - спікер - online вебінари та конференції.
Спікер:
Доскочинська Ольга
Заступник директора ліцею ім. Пулюя, вчитель інформатики, вчитель інноватор MIEExpert
on-line
Доступно
Організація та супровід дистанційного навчання за допомогою платформ Google, Microsoft Office 365, ClassDojo - примірник сертифікату. Online вебінари та конференції.
Кількість годин в сертифікаті:

6 годин/0.2 ЄКТС - 100 грн

15 годин/0.5 ЄКТС - 200 грн

30 годин/1 ЄКТС - 350 грн

Документи від iteacher.com.ua (сертифікати, програми, тощо), як суб’єкта підвищення кваліфікації, можуть бути зараховані у підвищення кваліфікації, оскільки вони повністю відповідають вимогам пункту 13 Порядку підвищення кваліфікації педагогічних та науково-педагогічних працівників, що затверджений постановою Кабінету Міністрів України №800 від 21.08.2019 р., і набув чинності 03 вересня 2019 року.
Реєстр сертифікатів. Перевірка виданих документів

Доскочинська Ольга - спікер - online вебінари та конференції.
Спікер:
Доскочинська Ольга
Заступник директора ліцею ім. Пулюя, вчитель інформатики, вчитель інноватор MIEExpert
Взяти участь