Офіційний курс підвищення кваліфікації

Тема тренінгу:

Основи цивільного захисту в освітніх закладах. Формування в учнів відваги, мужності, спритності

Мета тренінгу: Ознайомити педагогів з інструментами практичної перевірки учнів грамотно та чітко діяти під час виникнення НС, уміти убезпечити своє життя і здоров’я

Зміст тренінгу: - практична перевірка учнів здатності грамотно та чітко діяти під час виникнення НС, уміти убезпечити своє життя і здоров’я; - виховання впевненості в ефективності заходів, які проводяться цивільною обороною; - формування в учнів морально-психологічних якостей: відваги, мужності, спритності

Цільова аудиторія: навчальний курс розроблений для адміністрації закладів освіти, вчителів, спеціалістів психологічної служби, батьків та учнів.

Програма: Підвищення кваліфікації

Шолтис Ігор - спікер - online вебінари та конференції.
Спікер:
Шолтис Ігор
Коуч, експерт з питань організації безпеки та цивільного захисту, учасник російсько-української війни
on-line
Доступно
Основи цивільного захисту в освітніх закладах. Формування в учнів відваги, мужності, спритності - примірник сертифікату. Online вебінари та конференції.
Кількість годин в сертифікаті:

6 годин/0.2 ЄКТС - 100 грн

15 годин/0.5 ЄКТС - 200 грн

30 годин/1 ЄКТС - 350 грн

Документи від iteacher.com.ua (сертифікати, програми, тощо), як суб’єкта підвищення кваліфікації, можуть бути зараховані у підвищення кваліфікації, оскільки вони повністю відповідають вимогам пункту 13 Порядку підвищення кваліфікації педагогічних та науково-педагогічних працівників, що затверджений постановою Кабінету Міністрів України №800 від 21.08.2019 р., і набув чинності 03 вересня 2019 року.
Реєстр сертифікатів. Перевірка виданих документів

Шолтис Ігор - спікер - online вебінари та конференції.
Спікер:
Шолтис Ігор
Коуч, експерт з питань організації безпеки та цивільного захисту, учасник російсько-української війни
Взяти участь