Офіційний курс підвищення кваліфікації

Тема тренінгу:

Практична інформатика у сучасній школі

Мета тренінгу: ознайомитися з прикладними ресурсами та можливостями, які може використовувати вчитель у своїй практиці

Зміст тренінгу: Розуміння, що курс інформатики тісно інтегрований з іншими дисциплінами, від математики та точних наук до економіки, права і мистецтва. ІТ є драйвером інновацій у всіх сферах життя сьогодні, тому постійна інтеграція активно підтримується та використовується у всіх аспектах навчання. Завдання курсу - показати учням найновіші відкриття, дослідження, та стимулювати їх природну допитливість для подальших власних досліджень, в тому числі через власний приклад. Викладач не може знати всього, адже галузь ІТ динамічно розвивається постійно, тому активний пошук та бажання пізнання нового - це той стиль, в якому проходить навчання ІСТ.

Цільова аудиторія: навчальний курс розроблений для адміністрації закладів освіти, вчителів, спеціалістів психологічної служби, батьків та учнів.

Програма: Підвищення кваліфікації

Величко Анна - спікер - online вебінари та конференції.
Спікер:
Величко Анна
Microsoft Innovation Expert Ukraine 2020 , Global Trainer Minecraft Education Edition, certificate Teacher missile education
on-line
Доступно
Практична інформатика у сучасній школі - примірник сертифікату. Online вебінари та конференції.
Кількість годин в сертифікаті:

6 годин/0.2 ЄКТС - 100 грн

15 годин/0.5 ЄКТС - 200 грн

30 годин/1 ЄКТС - 350 грн

Документи від iteacher.com.ua (сертифікати, програми, тощо), як суб’єкта підвищення кваліфікації, можуть бути зараховані у підвищення кваліфікації, оскільки вони повністю відповідають вимогам пункту 13 Порядку підвищення кваліфікації педагогічних та науково-педагогічних працівників, що затверджений постановою Кабінету Міністрів України №800 від 21.08.2019 р., і набув чинності 03 вересня 2019 року.
Реєстр сертифікатів. Перевірка виданих документів

Величко Анна - спікер - online вебінари та конференції.
Спікер:
Величко Анна
Microsoft Innovation Expert Ukraine 2020 , Global Trainer Minecraft Education Edition, certificate Teacher missile education
Взяти участь