Офіційний курс підвищення кваліфікації

Тема тренінгу:

Професійна комунікація між вчителем та учнем. Створення комфортного середовища

Мета тренінгу: Познайомити освітян з практичним досвідом як створити доброзичливу атмосферу у класі і чому це так важливо, як налагодити турботливі дружні взаємовідносини, навчити домовлятись, вирішувати конфліктні ситуації. Адже, засвоєння знань на уроках неможливе, якщо в класі немає дисципліни та атмосфери, у якій кожен почуває себе безпечно та комфортно. Тому важливо навчити дітей працювати в команді, аналізувати проблеми і толерантно ставитися до різних поглядів та вміти співчувати.

Зміст тренінгу: 1. Ефективне управління класом: актуальність, необхідність. 2.Створення позитивної атмосфери або ситуації успіху. 3. Вправи для налагодження турботливих дружніх взаємовідносин. 4. Практичні вправи для ефективного спілкування та вирішення конфліктних ситуацій. 5. Спільні справи та ідеї для досягнення цілей. 6. Створення правил. Проактивний підхід до дисципліни.

Цільова аудиторія: навчальний курс розроблений для адміністрації закладів освіти, вчителів, спеціалістів психологічної служби, батьків та учнів.

Програма: Підвищення кваліфікації

Биркович Вікторія - спікер - online вебінари та конференції.
Спікер:
Биркович Вікторія
Вчитель початкових класів, консультант ЦПРПП, тренер НУШ, спікер освітніх фестивалів, вебінарів.
on-line
Доступно
Професійна комунікація між вчителем та учнем. Створення комфортного середовища - примірник сертифікату. Online вебінари та конференції.
Кількість годин в сертифікаті:

6 годин/0.2 ЄКТС - 100 грн

15 годин/0.5 ЄКТС - 200 грн

30 годин/1 ЄКТС - 350 грн

Документи від iteacher.com.ua (сертифікати, програми, тощо), як суб’єкта підвищення кваліфікації, можуть бути зараховані у підвищення кваліфікації, оскільки вони повністю відповідають вимогам пункту 13 Порядку підвищення кваліфікації педагогічних та науково-педагогічних працівників, що затверджений постановою Кабінету Міністрів України №800 від 21.08.2019 р., і набув чинності 03 вересня 2019 року.
Реєстр сертифікатів. Перевірка виданих документів

Биркович Вікторія - спікер - online вебінари та конференції.
Спікер:
Биркович Вікторія
Вчитель початкових класів, консультант ЦПРПП, тренер НУШ, спікер освітніх фестивалів, вебінарів.
Взяти участь