Офіційний курс підвищення кваліфікації

Тема тренінгу:

Розвиток цифрової та організаційної компетентності. Онлайн-простір вчителя та вихователя

Мета тренінгу: ознайомити педагогів з різними онлайн-сервісами, зокрема дошками та їх можливостями, особливостями використання їх в освітньому процесі, розвивати вміння застосовувати онлайн-дошки для організації навчальної взаємодії під час очного та дистанційного навчання

Зміст тренінгу: Віртуальні онлайн-дошки стають у нагоді педагогам, коли потрібно об’єднати в одному місці різноманітні медіа-об’єкти та спільно використовувати їх. В цифровому просторі сьогодні доступно багато онлайн-дошок. Як вчителю не розгубитися, обрати саме ту дошку, що допоможе йому вирішити освітні задачі та досягнути визначених результатів навчання, які кроки потрібно зробити, щоб організувати дистанційне навчання або роботу над проєктом буде розглянуто під час тренінгу

Цільова аудиторія: навчальний курс розроблений для адміністрації закладів освіти, вчителів, спеціалістів психологічної служби, батьків та учнів.

Програма: Підвищення кваліфікації

Захар Ольга - спікер - online вебінари та конференції.
Спікер:
Захар Ольга
кандидат педагогічних наук, заступник директора з науково-педагогічної роботи МОІППО, Google Certified Educator Level 2
on-line
Доступно
Розвиток цифрової та організаційної компетентності. Онлайн-простір вчителя та вихователя - примірник сертифікату. Online вебінари та конференції.
Кількість годин в сертифікаті:

6 годин/0.2 ЄКТС - 100 грн

15 годин/0.5 ЄКТС - 200 грн

30 годин/1 ЄКТС - 350 грн

Документи від iteacher.com.ua (сертифікати, програми, тощо), як суб’єкта підвищення кваліфікації, можуть бути зараховані у підвищення кваліфікації, оскільки вони повністю відповідають вимогам пункту 13 Порядку підвищення кваліфікації педагогічних та науково-педагогічних працівників, що затверджений постановою Кабінету Міністрів України №800 від 21.08.2019 р., і набув чинності 03 вересня 2019 року.
Реєстр сертифікатів. Перевірка виданих документів

Захар Ольга - спікер - online вебінари та конференції.
Спікер:
Захар Ольга
кандидат педагогічних наук, заступник директора з науково-педагогічної роботи МОІППО, Google Certified Educator Level 2
Взяти участь