Офіційний курс підвищення кваліфікації

Тема тренінгу:

Розвиток екосвідомості на уроках технологій. Художній розпис на тканині

Мета тренінгу: Показати можливості для інтегрованого підходу до викладання трудового навчання та мистецтва та екологічної свідомості учнів на прикладі тем 10-11 класів. Опрацювати технологію декорування та розпису тканин акриловими фарбами

Зміст тренінгу: 1. Інтегрований підхід до викладання трудового навчання та мистецтва. 2. Розвиток екологічної свідомості учнів, дбайливого ставлення до довкілля та розумного споживання. 3. Декорування та розпис тканин акриловими фарбами. 4. Розпис взуття, футболок, еко-торбинок, м’яких іграшок.

Цільова аудиторія: навчальний курс розроблений для адміністрації закладів освіти, вчителів, спеціалістів психологічної служби, батьків та учнів.

Програма: Підвищення кваліфікації

Манько Наталія - спікер - online вебінари та конференції.
Спікер:
Манько Наталія
Викладач художніх дисциплін Львівського художнього ліцею при ЛНАМ, художник-ілюстратор дитячих видань
on-line
Доступно
Розвиток екосвідомості на уроках технологій. Художній розпис на тканині - примірник сертифікату. Online вебінари та конференції.
Кількість годин в сертифікаті:

6 годин/0.2 ЄКТС - 100 грн

15 годин/0.5 ЄКТС - 200 грн

30 годин/1 ЄКТС - 350 грн

Документи від iteacher.com.ua (сертифікати, програми, тощо), як суб’єкта підвищення кваліфікації, можуть бути зараховані у підвищення кваліфікації, оскільки вони повністю відповідають вимогам пункту 13 Порядку підвищення кваліфікації педагогічних та науково-педагогічних працівників, що затверджений постановою Кабінету Міністрів України №800 від 21.08.2019 р., і набув чинності 03 вересня 2019 року.
Реєстр сертифікатів. Перевірка виданих документів

Манько Наталія - спікер - online вебінари та конференції.
Спікер:
Манько Наталія
Викладач художніх дисциплін Львівського художнього ліцею при ЛНАМ, художник-ілюстратор дитячих видань
Взяти участь