Офіційний курс підвищення кваліфікації

Тема тренінгу:

Соціально-емоційне та етичне навчання. СЕЕН - постанова МОН 2021-2024

Мета тренінгу: Ознайомити вчителів з програмою Соціально-емоційного та етичного навчання СЕЕН, участю школи у проєкті, презентувати досвід школи у впровадженні ССЕН на практиці в освітньому процесі

Зміст тренінгу: Дати поняття СЕЕН, практики СЕЕН, ресурсність, зона стійкості, співпереживання. СЕЕН -це міжнародна програма, покликана сприяти розвитку соціально -емоційному та етичному навчанню, формуванню м*яких навичок. Презентувати довід роботи школи з СЕЕН.

Цільова аудиторія: навчальний курс розроблений для адміністрації закладів освіти, вчителів, спеціалістів психологічної служби, батьків та учнів.

Програма: Підвищення кваліфікації

Грицюк  - спікер - online вебінари та конференції.
Спікер:
Грицюк
Директорка Миколаївської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 29 Миколаївської міької ради Миколаївської області
on-line
Доступно
Соціально-емоційне та етичне навчання. СЕЕН - постанова МОН 2021-2024 - примірник сертифікату. Online вебінари та конференції.
Кількість годин в сертифікаті:

6 годин/0.2 ЄКТС - 100 грн

15 годин/0.5 ЄКТС - 200 грн

30 годин/1 ЄКТС - 350 грн

Документи від iteacher.com.ua (сертифікати, програми, тощо), як суб’єкта підвищення кваліфікації, можуть бути зараховані у підвищення кваліфікації, оскільки вони повністю відповідають вимогам пункту 13 Порядку підвищення кваліфікації педагогічних та науково-педагогічних працівників, що затверджений постановою Кабінету Міністрів України №800 від 21.08.2019 р., і набув чинності 03 вересня 2019 року.
Реєстр сертифікатів. Перевірка виданих документів

Грицюк  - спікер - online вебінари та конференції.
Спікер:
Грицюк
Директорка Миколаївської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 29 Миколаївської міької ради Миколаївської області
Взяти участь