Офіційний курс підвищення кваліфікації

Тема тренінгу:

Сучасні ефективні практики навчання на уроках української літератури та в позакласній роботі

Мета тренінгу: ознайомити учасників тренінгу з сучасними формами, методами, прийомами неформальної освіти, інноваційними методами навчання, цифровими застосунками, які зроблять уроки української літератури та позакласну роботу сучасними, цікавими, ефективними; показати практичну можливість використання цих методів та прийомів роботи для всіх форм навчання: очного, дистанційного, змішаного.

Зміст тренінгу: 1. Використання інструметарію методики ’Філософія для дітей’ Метью Ліпмана та її модифікацій під час вивчення творів на уроках української літератури. 2. Сучасні цифрові застосунки на уроках української літератури. 3. Вітальня культурологічна, літературна, історична, театральна, мистецька як ефективна форма позакласної роботи.

Цільова аудиторія: навчальний курс розроблений для адміністрації закладів освіти, вчителів, спеціалістів психологічної служби, батьків та учнів.

Програма: Підвищення кваліфікації

Кузьменко Оксана - спікер - online вебінари та конференції.
Спікер:
Кузьменко Оксана
учитель української мови та літератури Кириківської загальноосвітнньої школи І – ІІІ ступенів, Сумщина
on-line
Доступно
Сучасні ефективні практики навчання на уроках української літератури та в позакласній роботі - примірник сертифікату. Online вебінари та конференції.
Кількість годин в сертифікаті:

6 годин/0.2 ЄКТС - 100 грн

15 годин/0.5 ЄКТС - 200 грн

30 годин/1 ЄКТС - 350 грн

Документи від iteacher.com.ua (сертифікати, програми, тощо), як суб’єкта підвищення кваліфікації, можуть бути зараховані у підвищення кваліфікації, оскільки вони повністю відповідають вимогам пункту 13 Порядку підвищення кваліфікації педагогічних та науково-педагогічних працівників, що затверджений постановою Кабінету Міністрів України №800 від 21.08.2019 р., і набув чинності 03 вересня 2019 року.
Реєстр сертифікатів. Перевірка виданих документів

Кузьменко Оксана - спікер - online вебінари та конференції.
Спікер:
Кузьменко Оксана
учитель української мови та літератури Кириківської загальноосвітнньої школи І – ІІІ ступенів, Сумщина
Взяти участь