Офіційний курс підвищення кваліфікації

Тема тренінгу:

Виховання всебічно розвинених особистостей, як одна з цілей сучасної освіти. Інтерактивні підходи

Мета тренінгу: Ознайомити вчителів із практичним досвідом з розвитку творчого потенціалу дітей за допомогою використання казок, квестів, пісень, проведення інтегрованих занять тощо. Дати колегам кейси, які успішно можна застосовувати в початковій школі НУШ, ГПД, в дошкіллі і навіть позашкіллі.

Зміст тренінгу: Сучасна освіта покликана розвивати і плекати кожну особистість. Заклад освіти не є ’камерою зберігання’ дітей, коли батьки на роботі. Наша місія значно вища - виховати всебічно розвинену людину, яка вмітиме співпрацювати з іншими, вільно комунікуватиме, мислитиме критично, буде креативною. Саме для цього хочу поділитися дієвими кейсами, які точно працюватимуть на будь-якому етапі освіти.

Цільова аудиторія: навчальний курс розроблений для адміністрації закладів освіти, вчителів, спеціалістів психологічної служби, батьків та учнів.

Програма: Підвищення кваліфікації

on-line
Доступно
Виховання всебічно розвинених особистостей, як одна з цілей сучасної освіти.  Інтерактивні підходи - примірник сертифікату. Online вебінари та конференції.
Кількість годин в сертифікаті:

6 годин/0.2 ЄКТС - 100 грн

15 годин/0.5 ЄКТС - 200 грн

30 годин/1 ЄКТС - 350 грн

Документи від iteacher.com.ua (сертифікати, програми, тощо), як суб’єкта підвищення кваліфікації, можуть бути зараховані у підвищення кваліфікації, оскільки вони повністю відповідають вимогам пункту 13 Порядку підвищення кваліфікації педагогічних та науково-педагогічних працівників, що затверджений постановою Кабінету Міністрів України №800 від 21.08.2019 р., і набув чинності 03 вересня 2019 року.
Реєстр сертифікатів. Перевірка виданих документів