Офіційний курс підвищення кваліфікації

Тема тренінгу:

Використання методу аналогій на уроках хімії та біології

Мета тренінгу: Методичні рекомендації щодо підвищення пізнавальної активностї учнів, інтересу до вивчення, узагальнення та систематизація навчального матеріалу, розвитку їх логічного, творчого мислення.

Зміст тренінгу: Однією з проблем, що постає перед сучасним освітнім процесом, є формування особистісного ставлення учнів до процесу пізнання та одержаних знань. Навчальна інформація, яку надає вчитель, має бути певною мірою «відкритою» для можливих доповнень її власними знаннями, особистим досвідом учнів шляхом пошуку аналогів, додаткових прикладів. Такі прийоми дозволяють вчителю спростити викладання матеріалу, надати емоційне забарвлення його змісту, скоригувати, враховуючи вікові особливості учнів, їхній інтелектуальний та емоційний рівень розвитку. Результатом такого підходу стане сприйняття, осмислення та розуміння навчальної інформації.

Цільова аудиторія: навчальний курс розроблений для адміністрації закладів освіти, вчителів, спеціалістів психологічної служби, батьків та учнів.

Програма: Підвищення кваліфікації

Казанцева Інна - спікер - online вебінари та конференції.
Спікер:
Казанцева Інна
Учителька хімії та біології Криворізького навчально-виховного комплексу № 81, тренерка Академії цифрового розвитку
on-line
Доступно
Використання методу аналогій на уроках хімії та біології - примірник сертифікату. Online вебінари та конференції.
Кількість годин в сертифікаті:

6 годин/0.2 ЄКТС - 100 грн

15 годин/0.5 ЄКТС - 200 грн

30 годин/1 ЄКТС - 350 грн

Документи від iteacher.com.ua (сертифікати, програми, тощо), як суб’єкта підвищення кваліфікації, можуть бути зараховані у підвищення кваліфікації, оскільки вони повністю відповідають вимогам пункту 13 Порядку підвищення кваліфікації педагогічних та науково-педагогічних працівників, що затверджений постановою Кабінету Міністрів України №800 від 21.08.2019 р., і набув чинності 03 вересня 2019 року.
Реєстр сертифікатів. Перевірка виданих документів

Казанцева Інна - спікер - online вебінари та конференції.
Спікер:
Казанцева Інна
Учителька хімії та біології Криворізького навчально-виховного комплексу № 81, тренерка Академії цифрового розвитку
Взяти участь