Офіційний курс підвищення кваліфікації

Тема тренінгу:

Впровадження елементів медіаграмотності у шкільні предмети: українську мову та літературу, історію та мистецтво

Мета тренінгу: ознайомити педагогів з важливістю теми медіаграмотності, та як її можна впровадити через предмети навчальні продмети, на прикладі проєкту ’Вивчай та розрізняй: інфо-медійна грамотність’

Зміст тренінгу: Ми живемо у світі постійного збільшення інформації, кожного дня інформації стає більше, відповідно потрібно вміти якісно оперувати нею. Відповідно, щоб навчитися розрізняти правдиву від фальшивої організації потрібно всім бути в курсі можливих маніпуляцій.

Цільова аудиторія: навчальний курс розроблений для адміністрації закладів освіти, вчителів, спеціалістів психологічної служби, батьків та учнів.

Програма: Підвищення кваліфікації

Фендик Андрій - спікер - online вебінари та конференції.
Спікер:
Фендик Андрій
регіональний координатор проєкту ’Вивчай та розрізняй: інфо-медійна грамотність’ IREX Україна
on-line
Доступно
Впровадження елементів медіаграмотності у шкільні предмети: українську мову та літературу, історію та мистецтво - примірник сертифікату. Online вебінари та конференції.
Кількість годин в сертифікаті:

6 годин/0.2 ЄКТС - 100 грн

15 годин/0.5 ЄКТС - 200 грн

30 годин/1 ЄКТС - 350 грн

Документи від iteacher.com.ua (сертифікати, програми, тощо), як суб’єкта підвищення кваліфікації, можуть бути зараховані у підвищення кваліфікації, оскільки вони повністю відповідають вимогам пункту 13 Порядку підвищення кваліфікації педагогічних та науково-педагогічних працівників, що затверджений постановою Кабінету Міністрів України №800 від 21.08.2019 р., і набув чинності 03 вересня 2019 року.
Реєстр сертифікатів. Перевірка виданих документів

Фендик Андрій - спікер - online вебінари та конференції.
Спікер:
Фендик Андрій
регіональний координатор проєкту ’Вивчай та розрізняй: інфо-медійна грамотність’ IREX Україна
Взяти участь