Офіційний курс підвищення кваліфікації

Тема тренінгу:

Впровадження музейної педагогіки на уроках історії та громадянської освіти

Мета тренінгу: ознайомити слухачів з освітньою програмою ’Музейна школа’, що втілена та базі експозиції НМЛ ’Українське мистецтво ХХ століття’; продемонструвати способи адаптації музейних експонатів до навчальної шкільної програми з різних предметів; показати можливості та практичне застосування музейної педагогіки; заохотити до співпраці музейників та педагогів.

Зміст тренінгу: Музей у сучасному суспільстві виконує низку функцій, зокрема в контексті педагогіки передусім освітню, а також розвивальну, навчальну і виховну. Важливою ланкою культурно-освітньої діяльності музею є впровадження програм із музейної педагогіки, що розширює можливості реалізувати інтегровані підходи до вивчення певних тем, до збагачення та перевірки знань школярів, формування естетичної культури. У межах освітньої програми «Музейна школа», яку втілювано на базі експозиції НМЛ ім. Андрея Шептицького «Українське мистецтво ХХ століття», активно відбуваються музейні уроки з різних шкільних предметів. Такі заняття переважно мають на меті засвоєння знань, здобутих у школі, та сприяють докладному ознайомленню з експозицією, яка репрезентує основні періоди розвитку українського мистецтва ХХ століття.

Цільова аудиторія: навчальний курс розроблений для адміністрації закладів освіти, вчителів, спеціалістів психологічної служби, батьків та учнів.

Програма: Підвищення кваліфікації

Співак Людмила - спікер - online вебінари та конференції.
Спікер:
Співак Людмила
завідувачка сектору зв*язків з громадськістю Національного музею у Львові ім. Андрея Шептицького, музейна едукаторка
on-line
Доступно
Впровадження музейної педагогіки на уроках історії та громадянської освіти - примірник сертифікату. Online вебінари та конференції.
Кількість годин в сертифікаті:

6 годин/0.2 ЄКТС - 100 грн

15 годин/0.5 ЄКТС - 200 грн

30 годин/1 ЄКТС - 350 грн

Документи від iteacher.com.ua (сертифікати, програми, тощо), як суб’єкта підвищення кваліфікації, можуть бути зараховані у підвищення кваліфікації, оскільки вони повністю відповідають вимогам пункту 13 Порядку підвищення кваліфікації педагогічних та науково-педагогічних працівників, що затверджений постановою Кабінету Міністрів України №800 від 21.08.2019 р., і набув чинності 03 вересня 2019 року.
Реєстр сертифікатів. Перевірка виданих документів

Співак Людмила - спікер - online вебінари та конференції.
Спікер:
Співак Людмила
завідувачка сектору зв*язків з громадськістю Національного музею у Львові ім. Андрея Шептицького, музейна едукаторка
Взяти участь